Rizem Ajans , Rize Haber , 53

TOPTAN ADAY ADAYLIĞI İÇİN GÜN SAYIYOR

  AK Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı olarak yeniden siyasete dönüş yaparak memleketi Rize de komşusu Rize Milletvekili Muhammed AVCI için sayaha inen Rizeli siyasetçi KÖKSAL TOPTAN’ın Rize Belediye Başkanlığı seçimlerinde Pazartesi günü Ak parti Il Başkanı İshak  Alime başvuru dosyasını sunacağı öğrenildi. Deneyimli siyasetçi Toptanın siyasi geçmişine bakıldığında, Rizenin sevilen siyasetçilerinden Rahmetli Nihat  Meteyle […]

TOPTAN ADAY ADAYLIĞI İÇİN GÜN SAYIYOR
10 Kasım 2018 - 15:02 'de eklendi ve 197 kez görüntülendi.

IMG-20181003-WA0004

 

AK Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı olarak yeniden siyasete dönüş yaparak memleketi Rize de komşusu Rize Milletvekili Muhammed AVCI için sayaha inen Rizeli siyasetçi KÖKSAL TOPTAN’ın Rize Belediye Başkanlığı seçimlerinde Pazartesi günü Ak parti Il Başkanı İshak  Alime başvuru dosyasını sunacağı öğrenildi.

Deneyimli siyasetçi Toptanın siyasi geçmişine bakıldığında, Rizenin sevilen siyasetçilerinden Rahmetli Nihat  Meteyle siyaset arnenasında  ön plana çıktığı ve bu anlamda Rizeye hiźmet alma noktasında adından  sıkça bahsedilen  isimler arasında yeralıyor.

Öteyandan Toptan yaptığı açıklamada,” uzun yıllar siyasetin içinde bulundum. Kendisini sürekli rahmetle andığım Nihat Mete Başkanımla Rize için elimizden geleni yaptığımıza inanıyorum. Bu doğrultuda şehrimin  kazanması açısından seçimlerde tekrar değerli dostum Muhammet Avciya ve partime destek için siyasete döndüm. Gördüm’ki halkımızın partimize ve bize olan güveni hiç sarsılmamış.

“Amacım hizmet

Amacının sadece hakka  ve halka hizmet olduğunu söyleyen usta siyasetçi TOPTAN,” kendimi  Rize için hizmete adamaya hazırım. Bu dogrultuda  pazartesi günü çok değerli kardeşim Ak Parti il Baskani İshak  Alime  aday adaylığı dosyamı sunacağım,” ifadesini kullandı.IMG-20181003-WA0005IMG-20181003-WA0003

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER