Rizem Ajans , Rize Haber , 53

Sütlüoğlundan aciklama geldi,”geregi yapılacak

-Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu yargısız infaz yapanlar cezasını kesecek dedi. Kimseye ayrım yapmadım -Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu takımlara olan desteğin kendi döneminde başladığını belirterek “ Cinsiyet ayrımı yapmadım, birilerinin kurumu ve beni yıpratmak için yaptıkları cezasız kalmayacak” dedi. RİZE: Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu düzenlediği basın toplantısında kendisi hakkında ithamda bulunanlar hakkında suç […]

Sütlüoğlundan aciklama geldi,”geregi yapılacak
12 Şubat 2018 - 16:05 'de eklendi ve 813 kez görüntülendi.

EXPO TURKEY BY QATAR -1-Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu yargısız infaz yapanlar cezasını kesecek dedi.
Kimseye ayrım yapmadım
-Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu takımlara olan desteğin kendi döneminde başladığını belirterek “ Cinsiyet ayrımı yapmadım, birilerinin kurumu ve beni yıpratmak için yaptıkları cezasız kalmayacak” dedi.
RİZE: Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu düzenlediği basın toplantısında kendisi hakkında ithamda bulunanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.
Geçtiğimiz günlerde Bayan futbol takımına destek vermediği gerekçesi ile hakkında çeşitli gazetelerde çıkan haberler konusunda konuşan Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu “ Bu haber çıktığında Irak topraklarındaydım, silahların gölgesinde kurumumuzu temsil etmek v e kurumun daha çok çay satışını artırmak için çalışırken birileri Bayan futbol takımı için asla konuşmadığım bir kelimeyi manşetlere ve ulusal basına taşıdılar, bu kişilerin amaca Çaykur’u ve beni yıpratmak, ancak bu onların yanında kar kalmayacak. Bayan futbol takımı başkanı 6-7 ay önce bana geldi, biz reklamı kurumumuzun tanıtımı için verdiğimizi söyledik, bunun dışında bir şey konuşulmadı. Ardından ASKF başkanı ile görüşerek amatör kulüplerimize destek verdik.asla ayrım yapmadık ve böyle bir çok bayan takım bulunmakta. Pazarspor bayan takımı, Zağnosspor, İdmanocağı, GSK gibi bayan kulüplerine destek verdik” dedi.
Hesap verecekler
Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu kısa sürede yayılan yalan haberi bazı köşe yazarları ile milletvekillerinin de gündeme getirdiğini belirterek “ Hiçbir araştırma yapmadan yargısız infaz yapıldı. Bu doğru değil, bu yaygarayı yapan maalesef Rize ayağı ve bunlar özür dilediler. Herkes yaptığının karşılığını mutlaka yargı önünde verecek” dedi.
Destek aldık
ASKF Rize Şube başkanı Ali Çelik ise Çaykur dan aldıkları destekten sonra Rize de 27 olan amatör kulüp sayısının 50 ye ulaştığını belirterek “ Her amatör kulübe desteğimiz var, biz ayrım yapmadık, Genel müdür Rize’de sporun gelişmesi için elinden gelen gayreti gösteriyor” dedi.
Toplantı sonunda ASKF Şube Başkanı Ali Çelik genel müdür İmdat Sütlüoğlu na bir plaket verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER