Rizem Ajans , Rize Haber , 53

”RİZE YENİDEN BAŞKAN KASAP DEMEYE HAZIRLANIYOR”

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti Merkez ilçe teşkilatı ile bugün de esnaf ve vatandaşlara yönelik ziyaretlerini sürdürdü. ”ESNAF,” BAŞKAN KASABI BAĞRINA BASTI” Belediye Başkanı Kasap, beraberinde Başkan Yardımcısı Saffet Kopuz ve Merkez İlçe teşkilatı ile birlikte Cumhuriyet caddesi üzerindeki esnafları ziyarette bulundu. Başkan Kasap ve beraberindekiler ziyaretler kapsamında vatandaş ve esnaflarla […]

”RİZE YENİDEN BAŞKAN KASAP DEMEYE HAZIRLANIYOR”
04 Haziran 2018 - 16:29 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti Merkez ilçe teşkilatı ile bugün de esnaf ve vatandaşlara yönelik ziyaretlerini sürdürdü.

”ESNAF,” BAŞKAN KASABI BAĞRINA BASTI”

Belediye Başkanı Kasap, beraberinde Başkan Yardımcısı Saffet Kopuz ve Merkez İlçe teşkilatı ile birlikte Cumhuriyet caddesi üzerindeki esnafları ziyarette bulundu.

Başkan Kasap ve beraberindekiler ziyaretler kapsamında vatandaş ve esnaflarla sohbet ettikten sonra, edilinen bilgiye göre, Başkanım Rize bir dönem daha sizden hizmet bekliyor ,aday olmanızı Rize esnafı olarak istiyoruz,”ifadelerini kullandılarrize-belediye-baskani-prof.-dr.-resat-kasap,-ak-parti-merkez-ilce-teskilati-ile-bugun-de-esnaf-ve-vatandaslara-yonelik-ziyaretlerini-surdurdu-(7)rize-belediye-baskani-prof.-dr.-resat-kasap,-ak-parti-merkez-ilce-teskilati-ile-bugun-de-esnaf-ve-vatandaslara-yonelik-ziyaretlerini-surdurdu-(12)rize-belediye-baskani-prof.-dr.-resat-kasap,-ak-parti-merkez-ilce-teskilati-ile-bugun-de-esnaf-ve-vatandaslara-yonelik-ziyaretlerini-surdurdu-(6)rize-belediye-baskani-prof.-dr.-resat-kasap,-ak-parti-merkez-ilce-teskilati-ile-bugun-de-esnaf-ve-vatandaslara-yonelik-ziyaretlerini-surdurdu-(16)rize-belediye-baskani-prof.-dr.-resat-kasap,-ak-parti-merkez-ilce-teskilati-ile-bugun-de-esnaf-ve-vatandaslara-yonelik-ziyaretlerini-surdurdu-(9)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER