Rizem Ajans , Rize Haber , 53

“Kınalı kuzular üşümesin”

“KINALI KUZULAR ÜŞÜMESİN” Çayeli Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi’nden Afrin’deki kahraman Mehmetçiklerimize yönelik anlamlı bir etkinlik düzenlendi. Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinin düzenlemiş olduğu ve Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN’in sponsorluğunu üstlendiği “Afrin’deki Askerlerimiz için bir kaşkol da Sen Ör” etkinliğine, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN, Çayeli İlçe […]

“Kınalı kuzular üşümesin”
23 Şubat 2018 - 21:24 'de eklendi ve 376 kez görüntülendi.

“KINALI KUZULAR ÜŞÜMESİN”

Çayeli Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi’nden Afrin’deki kahraman Mehmetçiklerimize yönelik anlamlı bir etkinlik düzenlendi.

Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinin düzenlemiş olduğu ve Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN’in sponsorluğunu üstlendiği “Afrin’deki Askerlerimiz için bir kaşkol da Sen Ör” etkinliğine, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN, Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN, Çayeli Kaymakamının eşi Ebru ŞENLİK ve veliler katıldı.

Gerek Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN, gerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN bu güzel etkinliği düzenleyen Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğine teşekkür etti.

Ayrıca Çayeli Belediye Başkanı ve Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü “Bizler için fedakârca mücadele eden ve büyük bir kahramanlık destanı sergileyen Afrin’deki kahraman Mehmetçiğimize moral olması için düzenlenen bu etkinliğin bizler için son derece özel ve anlamlı olduğunu ifade ettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER