Rizem Ajans , Rize Haber , 53

“Kaymakam’dan anlamlı davranış”

İLÇE KAYMAKAMINDAN BAŞARILI BASKETBOLCULARA ÖDÜL

Çayeli İlçe Kaymakamı Oğuz ŞENLİK Rize genelinde düzenlenen basketbol turnuvasında büyük bir başarı göstererek il birincisi olan ve Bölge finallerine katılmaya hak kazanan Çayeli Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi Kız basketbol takımını makamına kabul etti.

İlçe Kaymakamı bu başarıyı gösteren öğrencilerimizi tek tek kabul etti. Bölge finallerinde kendilerine başarılar diledi.

Ayrıca başarılı öğrencileri hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmeni ile okul idarecilerini de tebrik etti. Sadece akademik alanda gösterilen başarıları önemsediklerini, akademik başarının yanında sanatsal kültürel ve sportif başarılarında bizler içinçok önemli ve değerli olduğuna vurgu yaptı.

Bu gibi sportif başarıların akademik başarılarına olumlu katkı sağlayacağını vurguladı. Ziyaret sonunda İlçe Kaymakamı Oğuz ŞENLİK öğrencilere hediyeler takdim etti

21 Şubat 2018 - 19:57 'de eklendi ve 201 kez görüntülendi.
Etiketler :
Ak parti Rize adaylari belli oldu Ak parti Rize adaylari belli oldu
”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP’DAN ANNELER GÜNÜNDE İNCE DAVRANIŞ ”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP’DAN ANNELER GÜNÜNDE İNCE DAVRANIŞ
”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP VATANDAŞLARA İFTAR ÖNCESİ YEMEK SERVİSİ YAPTI” ”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP VATANDAŞLARA İFTAR ÖNCESİ YEMEK SERVİSİ YAPTI”
”Başkan Kasap,” esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor ”Başkan Kasap,” esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor
”BAŞKAN KASABIN EŞİNDEN, ANLAMLI DAVRANIŞ” ”BAŞKAN KASABIN EŞİNDEN, ANLAMLI DAVRANIŞ”
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ