Rizem Ajans , Rize Haber , 53

Çaykur’a kimler başvurabilecek. İşte Kura Tarihi

Çaykur’un 1500 mevsimlik beden işçisi alımına bayanlar ile engellilerin başvuruda bulunamayacakları öğrenildi. İş başvuruları 04-13 Nisan tarihlerinde yapılacak. Noter kuraları ise Mayıs’ın ilk haftasında çekilecek. Çaykur Genel Müdürlüğü tarafından Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun illerinde bulunan yaş çay fabrikalarına bağlı olarak alımını gerçekleştireceği mevsimlik işçi statüsündeki 1500 talim tahliye (düz işçi) alımı başvuruları 4 – […]

Çaykur’a kimler başvurabilecek. İşte Kura Tarihi
31 Mart 2017 - 18:31 'de eklendi ve 561 kez görüntülendi.

Çaykur’un 1500 mevsimlik beden işçisi alımına bayanlar ile engellilerin başvuruda bulunamayacakları öğrenildi. İş başvuruları 04-13 Nisan tarihlerinde yapılacak. Noter kuraları ise Mayıs’ın ilk haftasında çekilecek.
Çaykur Genel Müdürlüğü tarafından Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun illerinde bulunan yaş çay fabrikalarına bağlı olarak alımını gerçekleştireceği mevsimlik işçi statüsündeki 1500 talim tahliye (düz işçi) alımı başvuruları 4 – 13 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Başvuruda bulunmak için en az ilkokul mezunu olmak yeterli gelirken, alınacak işçilerin beden işçisi ve 3 ayrı vardiya sisteminde çalıştırılacağından bayanlar ile engelliler başvuruda bulunamayacak.

Kura çekimleri ise, Rize için 2 Mayıs Salı günü saat: 10.00’da, Artvin için 3 Mayıs Çarşamba günü saat 13.00’da Arhavi’de, Trabzon için 4 Mayıs Perşembe günü saat: 13.00’da Of’ta, Giresun için 5 Mayıs Cuma günü Saat: 13.00’da Tirebolu’da kapalı spor salonlarında noter huzurunda çekilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER