Rizem Ajans , Rize Haber , 53

“Başkan Kasap talimat verdi,” Meydan projesini bitirin”

“Başkan kasap, en kısa sürede bu projeyi bitirin talimatı verdi” Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı Projesi’nde devam eden çalışmaların son durumunu inceledi. İçerisinde 600 araçlık kapalı otoparkı ve üst kısmında sosyal donatıları barındıran projede çalışmaların hızla devam ettiği görüldü. Belediye Başkanı Kasap, yetkililerden projenin son durumu ile […]

“Başkan Kasap talimat verdi,” Meydan projesini bitirin”
10 Mayıs 2018 - 19:03 'de eklendi ve 185 kez görüntülendi.

“Başkan kasap, en kısa sürede bu projeyi bitirin talimatı verdi”
Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı Projesi’nde devam eden çalışmaların son durumunu inceledi.
İçerisinde 600 araçlık kapalı otoparkı ve üst kısmında sosyal donatıları barındıran projede çalışmaların hızla devam ettiği görüldü.
Belediye Başkanı Kasap, yetkililerden projenin son durumu ile ilgili detaylı olarak bilgiler aldı.
Başkan Kasap yapmış olduğu açıklamada, “Meydan projemiz büyük bir hızla devam ediyor. Bu yılın içerisinde projemizi tamamlayacağız. Meydanımızda bulunan 600 araçlık otoparkın kullanımı, giriş ve çıkışları noktasında incelemeler yaptık. Emeği geçen katkıda bulunan herkese ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Başkan Kasap, projede çalışan işçilere tatlı ikram ederek bir süre sohbet etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER