Rizem Ajans , Rize Haber , 53

”BAŞKAN KASABIN EŞİNDEN, ANLAMLI DAVRANIŞ”

Rize Belediye Başkanı Prof.Dr. Reşat Kasabın Eşi Menduha Kasap’dan anlamlı davranış,”

Rize Belediyesi her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da 46 mahalle de ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımı yapıp, her gün akşam iftar yemeği verecek.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın Sosyal sorumluluk çerçevesinde destek olduğu ve eşi Menduha Kasap’ın Muhtarlar, Mahalle Başkanları ve Teşkilat mensupları ile Ramazan (iaşe) yardım çalışmaları başladı.

YARDIMLAR  DAĞITILIYOR…

Ramazan ayına gireceğimiz son günlerde Rize deki ihtiyaç sahibi ailelere yönelik çalışmalarda Bayan Kasap, Muhtarlar, Mahalle Başkanları ve Teşkilat mensupları ile ihtiyaç sahibi ailelere kumanyalarını tüm hassasiyetleri değerlendirip kapı kapı gezilerek dağıtılıyor.

BİRE BİR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TESLİM…

Belediye Başkanı Eşi Menduha Kasap, yaptığı açıklamada; Öncelikle Tüm Rizelilerin yaklaşan Ramazan Ayını tebrik etti. Bayan Kasap, yardıma muhtaç ailelerin iftar sofralarına bir nebze de olsa katkıda bulunmayı amaçladıklarını söyledi. Bayan Kasap, “ilk etapta 150 Aileye yardım edeceğiz, hazırlanan ilk erzakları  bire bir İhtiyaç  sahiplerine teslim ederek başladık.    Ramazan ayı süresince yardım kolilerini  46 mahallemize ulaştırma gayretinde olacağız Allah kabul etsin” dedi.

10 Mayıs 2018 - 19:51 'de eklendi ve 103 kez görüntülendi.
Etiketler :
Ak parti Rize adaylari belli oldu Ak parti Rize adaylari belli oldu
”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP’DAN ANNELER GÜNÜNDE İNCE DAVRANIŞ ”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP’DAN ANNELER GÜNÜNDE İNCE DAVRANIŞ
”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP VATANDAŞLARA İFTAR ÖNCESİ YEMEK SERVİSİ YAPTI” ”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP VATANDAŞLARA İFTAR ÖNCESİ YEMEK SERVİSİ YAPTI”
”Başkan Kasap,” esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor ”Başkan Kasap,” esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor
”Başkan Kasap,” engelsiz bir hayat için adım attık” ”Başkan Kasap,” engelsiz bir hayat için adım attık”
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ