Rizem Ajans , Rize Haber , 53

MAŞALACI:” Rizenin Mahallelerini bilemeyen Başkan istemiyoruz. Portakallık Mahallesi Muhtarı Tuncay Maşalacı yaptığı açıklamada,” Ríze Belediye Başkanlığına, Rízeyi tanıyan, bilen Başkan istiyoruz.Rizenin mahallerini bilmeyen Başkan istemiyoruz. Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle, tamamen yerli ve milli Başkan istiyoruz, diyen Maşalacı,” sonuç olarak bunları istememizin haklı gerekçeleri var. “RIZEDEN Bİ HABER BAŞKAN İSTEMİYORUZ bizler merkez mahalle muhtarları olarak yaptığımız istişarelerde, neden […]

20 Kasım 2018 - 15:44 'de eklendi ve 143 kez görüntülendi.

MAŞALACI:” Rizenin Mahallelerini bilemeyen Başkan istemiyoruz.
Portakallık Mahallesi Muhtarı Tuncay Maşalacı yaptığı açıklamada,” Ríze Belediye Başkanlığına, Rízeyi tanıyan, bilen Başkan istiyoruz.Rizenin mahallerini bilmeyen Başkan istemiyoruz. Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle, tamamen yerli ve milli Başkan istiyoruz, diyen Maşalacı,” sonuç olarak bunları istememizin haklı gerekçeleri var.

“RIZEDEN Bİ HABER BAŞKAN İSTEMİYORUZ

bizler merkez mahalle muhtarları olarak yaptığımız istişarelerde, neden bizleri ve Rizeyi tanıyan bir ismin Başkan yapılmadığı noktasında düşünürken, aldığımız duyumlarda ithal bir ismin geleceği ve Rizeye Başkanlık yapacağı öne sürülüyor. Éger bu böyleyse, yanlışın neresinden dönülürse kâr olacağının altını çizmek istiyorum.

“CUMHURBAŞKANINA TAM BAĞLIYIZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana karşı tam bağlı olduğunu, ifade eden Maşalacı,” etnik Milliyetcilik yapmayan, bölgecilik yapmayan, Rizenin bütününü kucaklayan Başkan istiyoruz.
tamamen yerli tamemen Milli içimizden biri olmalı, bizimle dertlenmeyi bilen Başkan istiyoruz,” ifadelerini kullandıIMG-20181120-WA0000

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER