Rizem Ajans , Rize Haber , 53

Rize Bağımsız Milletvekili Adayı Muhammet Korkmaz, seçim çalışmaları kapsamında bugün Rize Ziraat odası Başkanı Nevzat Palaçi makamında ziyaret etti. Korkmaz, burada yaptığı açıklamada,’’ bizler yıllardır Rize’nin Ekmeğini  yiyoruz  bu anlamda yaptığımız istişareler sonucunda bu kutlu yola çıkma kararı aldık ve bağımsız Millet Vekili Adayı olarak saha çalışmalarına başladık, amacımız hakka ve halka hizmettir,’’ ifadesini kullandı.

Öte yandan Paliç ise yaptığı açıklamada,’’ özellikle genç neslin bu tür girişimlerde bulunmasının çok doğru olduğunu çünkü eğer demokrasi varsa her bireyin aday olup insanlığa hizmet vermesithumbnail_20180531_140254nin çok mantıklı olacağına vurgu yaptı.  Paliç,  Korkmaz’a çıktığı  bu yolda başarı temennisinde bulunuyorum,’’  dedi.

31 Mayıs 2018 - 14:31 'de eklendi ve 227 kez izlendi.

Rize Bağımsız Milletvekili Adayı Muhammet Korkmaz, seçim çalışmaları kapsamında bugün Rize Ziraat odası Başkanı Nevzat Palaçi makamında ziyaret etti. Korkmaz, burada yaptığı açıklamada,’’ bizler yıllardır Rize’nin Ekmeğini  yiyoruz  bu anlamda yaptığımız istişareler sonucunda bu kutlu yola çıkma kararı aldık ve bağımsız Millet Vekili Adayı olarak saha çalışmalarına başladık, amacımız hakka ve halka hizmettir,’’ ifadesini kullandı. […]

Etiketler :
Paliç yeniden Başkan Paliç yeniden Başkan
“RAHMİ METİN MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ “RAHMİ METİN MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ