Rizem Ajans , Rize Haber , 53

JP53 İÇİN YOL HARİTASI BELİRLENDİ.
ÇAYKUR tarafından üretilen doğal ve organik beyaz çayın insan sağlığı açısından faydalarının araştırılması amacıyla, Japonya’nın saygın ilaç araştırma ve geliştirme üniversitesi tarafından yürütülen gıda takviyesi JP53’ün çalışmaları devam ediyor.
Yapılan çalışmaları yerinde görüp bundan sonra izlenecek yol haritasını belirlemek üzere Japonya’ya giden Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Beyaz Çaydan ilaç yapımı çalışmalarını sürdüren ve eczacılık, kozmetik, gıda katkı maddeleri ve fonksiyonel gıdalar için işlevsel malzemeler üreten Japonya’nın en eski üreticilerinden TOKIWA Phytochemical Co, Ltd. firmasını ziyaret etti.
Firmanın sahibi Jan Tatsuzaki ile görüşen Genel Müdür İmdat Sütloğlu: “ Çalışmalarımız Dr. Ozan Fidan beyin koordinatörlüğünde devam ediyor. Gelinen son noktayı yerinde görüp yol haritasını belirlemek için firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tatsuzaki ile bir görüşme yaptık. Kendileri bizi çok iyi karşıladılar. Bizi şirketteki görüşmenin ardından evlerinde ağırladılar ve çay seremonisi yaptılar. Göstermiş oldukları misafirperverlikten ötürü teşekkür ediyorum.” dedijaponya-2

17 Şubat 2018 - 18:43 'de eklendi ve 152 kez görüntülendi.
Etiketler :
Ak parti Rize adaylari belli oldu Ak parti Rize adaylari belli oldu
”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP’DAN ANNELER GÜNÜNDE İNCE DAVRANIŞ ”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP’DAN ANNELER GÜNÜNDE İNCE DAVRANIŞ
”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP VATANDAŞLARA İFTAR ÖNCESİ YEMEK SERVİSİ YAPTI” ”BAŞKAN KASAP VE BAYAN KASAP VATANDAŞLARA İFTAR ÖNCESİ YEMEK SERVİSİ YAPTI”
”Başkan Kasap,” esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor ”Başkan Kasap,” esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor
”BAŞKAN KASABIN EŞİNDEN, ANLAMLI DAVRANIŞ” ”BAŞKAN KASABIN EŞİNDEN, ANLAMLI DAVRANIŞ”
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ