Rizem Ajans , Rize Haber , 53

JP53 İÇİN YOL HARİTASI BELİRLENDİ.
ÇAYKUR tarafından üretilen doğal ve organik beyaz çayın insan sağlığı açısından faydalarının araştırılması amacıyla, Japonya’nın saygın ilaç araştırma ve geliştirme üniversitesi tarafından yürütülen gıda takviyesi JP53’ün çalışmaları devam ediyor.
Yapılan çalışmaları yerinde görüp bundan sonra izlenecek yol haritasını belirlemek üzere Japonya’ya giden Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Beyaz Çaydan ilaç yapımı çalışmalarını sürdüren ve eczacılık, kozmetik, gıda katkı maddeleri ve fonksiyonel gıdalar için işlevsel malzemeler üreten Japonya’nın en eski üreticilerinden TOKIWA Phytochemical Co, Ltd. firmasını ziyaret etti.
Firmanın sahibi Jan Tatsuzaki ile görüşen Genel Müdür İmdat Sütloğlu: “ Çalışmalarımız Dr. Ozan Fidan beyin koordinatörlüğünde devam ediyor. Gelinen son noktayı yerinde görüp yol haritasını belirlemek için firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tatsuzaki ile bir görüşme yaptık. Kendileri bizi çok iyi karşıladılar. Bizi şirketteki görüşmenin ardından evlerinde ağırladılar ve çay seremonisi yaptılar. Göstermiş oldukları misafirperverlikten ötürü teşekkür ediyorum.” dedijaponya-2

17 Şubat 2018 - 18:43 'de eklendi ve 117 kez görüntülendi.
Etiketler :
“METEOROLOJİ RİZE İÇİN GÜN VERDİ” “METEOROLOJİ RİZE İÇİN GÜN VERDİ”
“Rize’de seferberlik başladı” “Rize’de seferberlik başladı”
“500 YILLIK YOLDA YÜRÜDÜLER” “500 YILLIK YOLDA YÜRÜDÜLER”
“Kınalı kuzular üşümesin” “Kınalı kuzular üşümesin”
“Rize’de bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı” “Rize’de bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı”
“Minik yüreklerden büyük başarı “Minik yüreklerden büyük başarı
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ