Rizem Ajans , Rize Haber , 53


 • SEVGİLİLER GÜNÜNÜN EN ANLAMLI ZİYARETİ RİZE’DE
  14 Şubat sevgililer gününün en anlamlı ziyareti Rize’de yaşandı. Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, ailesiyle birlikte şehir merkezine bağlı Gülbahar mahallesinde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın ‘Çocuk Evi’ni ziyaret etti.
  Başkan Kasap eşi Menduha Kasap ve kızı Lena Kasap ile birlikte ‘Çocuk Evi’nde kalan miniklerle bir araya geldi. Başkan Kasap çocuklarla sohbet etti, eğitimleri ve gelecek planları hakkında fikirlerini dinledi.
  “ONLARIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR”
  Başkan Kasap çocuklara, “Devlet olarak ve bir büyükleri olarak çocuklarımıza her anlamda sahip çıkıyor ve onları bütün kötü alışkanlıklardan korumak için gerekli çalışmalarımızı yürütüyoruz. 14 Şubat’ın sevgililer günü olarak yaygınlık kazanmasını da vesile kılarak çok değer verdiğimiz miniklerimizi ziyaret etmek, onlarla bir araya gelmek istedik. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.
  Aile ve Sosyal Politikalar Rize İl Müdürü İdris Altuntaş’ın da katıldığı ziyaret, ikramların ve Başkan Kasap’ın çocuklara hediyelerinin ardından son buldu.

14 Şubat 2018 - 21:10 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.
Etiketler :
“METEOROLOJİ RİZE İÇİN GÜN VERDİ” “METEOROLOJİ RİZE İÇİN GÜN VERDİ”
“Rize’de seferberlik başladı” “Rize’de seferberlik başladı”
“500 YILLIK YOLDA YÜRÜDÜLER” “500 YILLIK YOLDA YÜRÜDÜLER”
“Kınalı kuzular üşümesin” “Kınalı kuzular üşümesin”
“Rize’de bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı” “Rize’de bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı”
“Minik yüreklerden büyük başarı “Minik yüreklerden büyük başarı
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ