Rizem Ajans , Rize Haber , 53


 • SEVGİLİLER GÜNÜNÜN EN ANLAMLI ZİYARETİ RİZE’DE
  14 Şubat sevgililer gününün en anlamlı ziyareti Rize’de yaşandı. Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, ailesiyle birlikte şehir merkezine bağlı Gülbahar mahallesinde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın ‘Çocuk Evi’ni ziyaret etti.
  Başkan Kasap eşi Menduha Kasap ve kızı Lena Kasap ile birlikte ‘Çocuk Evi’nde kalan miniklerle bir araya geldi. Başkan Kasap çocuklarla sohbet etti, eğitimleri ve gelecek planları hakkında fikirlerini dinledi.
  “ONLARIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR”
  Başkan Kasap çocuklara, “Devlet olarak ve bir büyükleri olarak çocuklarımıza her anlamda sahip çıkıyor ve onları bütün kötü alışkanlıklardan korumak için gerekli çalışmalarımızı yürütüyoruz. 14 Şubat’ın sevgililer günü olarak yaygınlık kazanmasını da vesile kılarak çok değer verdiğimiz miniklerimizi ziyaret etmek, onlarla bir araya gelmek istedik. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.
  Aile ve Sosyal Politikalar Rize İl Müdürü İdris Altuntaş’ın da katıldığı ziyaret, ikramların ve Başkan Kasap’ın çocuklara hediyelerinin ardından son buldu.

14 Şubat 2018 - 21:10 'de eklendi ve 149 kez görüntülendi.
Etiketler :
Yazıcı,”ilk turda seçimlerin biteceği kanısındayım” Yazıcı,”ilk turda seçimlerin biteceği kanısındayım”
“BAŞKAN KASAP:”BAYRAM ZİYARETLERİNE CADDE SOKAK DEVAM EDİYOR” “BAŞKAN KASAP:”BAYRAM ZİYARETLERİNE CADDE SOKAK DEVAM EDİYOR”
“BAKAN BAK:” AA, EDİTÖR MASASINA KONUK OLDU “BAKAN BAK:” AA, EDİTÖR MASASINA KONUK OLDU
“OZAN PAPAKERIN ACI GÜNÜ” “OZAN PAPAKERIN ACI GÜNÜ”
KORKMAZ:” HALKIN ADAYI BENİM DİYOR” KORKMAZ:” HALKIN ADAYI BENİM DİYOR”
AVCI:” MÜJDEYİ VERDİ” AVCI:” MÜJDEYİ VERDİ”
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ